Cennik treningów Łódź

Trening personalny to świetna forma aby uzyskać pożądane efekty w jak najlepszym czasie, zapisz się na pierwszy trening w promocyjnej cenie aby sprawdzić korzyści płynące ze współpracy z dobrym trenerem personalnym.

Cennik treningu personalnego - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Trening dla każdego niezależnie od wieku!

Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie na rozpoczęcie treningów. Trening funkcjonalny w Łodzi pod okiem trenera personalnego to najkrótsza i najefektywniejsza droga do osiągnięcia sukcesu. Pomogę Ci na każdym etapie walki o piękną sylwetkę i zdrowie!

Dlaczego ja?

Doświadczenie

Trenerem personalnym w Łodzi jestem już od kilku lat. Zaczynałem od bycia uczniem, teraz sam przekazuję swoją wiedzę innym, pomagając im w walce o piękne ciało i spokojny umysł. Przyjdź i sprawdź!

Kompleksowe podejście

Sam trening i sama dieta nie dadzą takich efektów, jak ich połączenie. Dlatego przed rozpoczęciem współpracy wszystko Ci wytłumaczę, a decyzję podejmiesz na spokojnie i świadomie!

GWARANTOWANY EFEKT

Wszystkie podejmowane przeze mnie decyzje i działania to wynik wielu lat doświadczeń. Doskonale rozumiem obawy początkujących osób – w końcu sam kiedyś byłem „świeżakiem” w temacie treningów.

Scroll Up

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.