Prowadzenie online

Wybierz jedną z opcji

Zbuduj czystą masę mięśniową, wybierając prowadzenie online. Dzięki indywidualnym planie treningowym i diecie, dowiesz się co robić aby stworzyć proporcjonalną, estetyczną sylwetkę.

Spal zbędne kilogramy tłuszczu. Wyrzeźb mięśnie, jedząc smacznie i zdrowo. Osobiście stworzę dla Ciebie plan dostosowany do Twojego trybu życia, genetyki czy typu budowy.

Plan treningowy online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Co daje trening online?

Trening i dieta online to coraz bardziej popularny sposób na kształtowanie swojej sylwetki. Wiele osób decyduje się na wirtualną formę kontaktu z trenerem personalnym. Wynika to z różnych motywacji, najczęściej jednak jest to mieszkanie w miejscu sporo oddalonym od siłowni, brak czasu na dojeżdżanie do klubu oraz nienormowany czas pracy, wykluczający regularne uczestnictwo w zajęciach. Plan dietetyczny i treningowy można jednak nadal realizować pod okiem trenera personalnego także na odległość.

Trenujesz kiedy chcesz i w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Plan dietetyczny i treningowy jest układany na podstawie obszernego i bardzo szczegółowego wywiadu, dzięki czemu poznaję Twój styl życia, oczekiwania, pomysły i wytrzymałość.

Dla kogo trening online?

Trening personalny online dedykowany jest każdej osobie, która nie chce lub nie może uczestniczyć w zajęciach w klubie. Plan dietetyczny i treningowy jest szyty na miarę indywidualnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz liczyć na moje wsparcie, na każdym etapie realizacji planu.

To dobra opcja dla młodych rodziców, osób zapracowanych i prowadzących nieregularny tryb życia. Sprawdza się także doskonale wśród tych osób, które preferują trening w domowym zaciszu.

Trener personalny przez Internet sprawdzi się najlepiej wśród osób, które początki na siłowni mają już za sobą i wiedzą, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia. Nie jest to najlepszy sposób dla osób całkowicie początkujących, przede wszystkim ze względu na brak doświadczenia w prawidłowej postawie przy poszczególnych zadaniach.

Plan treningowy online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe
Plan treningowy online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Wiele osób zastanawia się na tym, czy plan treningowy online jest tak samo skuteczny, jak treningi personalne. Efekty są jednak tak samo zadowalające – wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie. Trener jest przewodnikiem, który pomaga Ci podążać wybraną drogą. Doradza merytorycznie, podnosi na duchu w chwilach zwątpienia, poprawia błędy i niedociągnięcia.
Nic jednak nie dokona się bez Twoich chęci. Jeśli więc tylko nastawisz się na osiągnięcie sukcesu i będziesz trenować sumiennie, stosując się do wskazówek trenera, sukces zapuka do Twoich drzwi szybciej, niż się spodziewasz.
Trener personalny przez Internet będzie więc tak samo skuteczny, jak ten na miejscu – jeśli tylko nie poddasz się na starcie. Sukces rodzi się w Twojej głowie!

Najczęściej zadawane pytania

Zestaw ćwiczeń każdorazowo dobierany jest z uwzględnieniem osobistych preferencji i możliwości. Ćwiczenia online nie są więc inne niż stacjonarnie.

Każdy, kto czuje potrzebę takiej formy konsultacji z trenerem. Treningi online pozostawiają dużą swobodę, nie tracąc wcale na jakości.

Trening online to nie kolejny filmik z przykładowymi ćwiczeniami, a ich zestaw dobierany indywidualnie. Na początku lepiej uczuć się stacjonarnie.

Każdemu, kto woli trenować w zaciszu domowym lub samodzielnie na siłowni, korzystając jednak z profesjonalnych wskazówek.

Takich samych, jak przy tradycyjnym. Postępy zależą od Ciebie, więc forma treningu nie jest czynnikiem decydującym o sukcesie.

Tak. Podobnie jak trening, będzie ona ustalona na podstawie obszernego wywiadu, uwzględniającego Twoje preferencje.

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.