Co daje dieta online?

Chciałbyś skorzystać z pomocy dietetyka, jednak nie masz czasu wybrać się na konsultacje ze względu na obowiązki?

Indywidualna dieta online to rozwiązanie, które jest idealnym kompromisem pomiędzy osobistymi konsultacjami, a ogólnodostępnymi propozycjami jadłospisów. Układanie diety online to jedna z moich specjalizacji, dlatego nie musisz obawiać się o efekt. Otrzymasz kompleksowy jadłospis ułożony pod Twoje wymagania i oczekiwania co do rezultatów.

Nie korzystam z gotowych rozwiązań, ponieważ każdy organizm jest inny. Jeśli nie możesz się ze mną spotkać, nic nie szkodzi. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie wyników badań, szczegółowej ankiety i rozmowy, rozpiszę dla Ciebie dietę. Otrzymasz ją ode mnie za pośrednictwem Internetu.

Indywidualna dieta online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Dla kogo?

Indywidualna dieta online to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje konsultacji ze specjalistą z zakresu żywienia, jednak nie może stawić się na osobiste spotkanie. To doskonały sposób na radykalną zmianę żywienia, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i potrzeb.
Układanie diety online jest opcją nie tylko dla sportowców, ale także dla osób z różnymi problemami zdrowotnymi. Cukrzyca, anemia, rekonwalescencja, stany nowotworowe, ciąża – to wszystko stany, które wymagają innego podejścia do odżywiania.
Dieta przez Internet to świetny wybór dla każdego, kto bez wychodzenia z domu chce zmienić swoje nawyki żywieniowe. Pamiętaj o tym, że jesteś tym, co jesz, a Twoje samopoczucie i energia zaczyna się na talerzu. Zadbaj o siebie już dziś – pomogę Ci w tym!

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Efekty odżywania zdrowego i adekwatnego do potrzeb są takie same: zdrowie, energia i krótsza droga do wymarzonej sylwetki. Poprawia się samopoczucie, rano wstajesz z większą energią i zapałem do życia, zmienia się postrzeganie świata – zupełnie, jak po założeniu różowych okularów.
Indywidualna dieta online jest tak samo skuteczna i efektywna, jak ułożona po osobistym spotkaniu z dietetykiem. Inna jest jedynie forma wywiadu – ankietę wypełniasz drogą elektroniczną i w taki sam sposób otrzymujesz jadłospis. Na podstawie wywiadu, wyników badań oraz Twoich indywidualnych preferencji, układam dietę odpowiadającą Twoim aktualnym, szczególnym potrzebom.
Decydując się na konsultacje online, nic więc nie tracisz – możesz jedynie zyskać.

Indywidualna dieta online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.