Prowadzenie online

Wybierz jedną z opcji

Zbuduj czystą masę mięśniową, wybierając prowadzenie online. Dzięki indywidualnym planie treningowym i diecie, dowiesz się co robić aby stworzyć proporcjonalną, estetyczną sylwetkę.

Spal zbędne kilogramy tłuszczu. Wyrzeźb mięśnie, jedząc smacznie i zdrowo. Osobiście stworzę dla Ciebie plan dostosowany do Twojego trybu życia, genetyki czy typu budowy.

Plan treningowy online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Co daje trening online?

Trening i dieta online to coraz bardziej popularny sposób na kształtowanie swojej sylwetki. Wiele osób decyduje się na wirtualną formę kontaktu z trenerem personalnym. Wynika to z różnych motywacji, najczęściej jednak jest to mieszkanie w miejscu sporo oddalonym od siłowni, brak czasu na dojeżdżanie do klubu oraz nienormowany czas pracy, wykluczający regularne uczestnictwo w zajęciach. Plan dietetyczny i treningowy można jednak nadal realizować pod okiem trenera personalnego także na odległość.

Trenujesz kiedy chcesz i w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Plan dietetyczny i treningowy jest układany na podstawie obszernego i bardzo szczegółowego wywiadu, dzięki czemu poznaję Twój styl życia, oczekiwania, pomysły i wytrzymałość.

Dla kogo trening online?

Trening personalny online dedykowany jest każdej osobie, która nie chce lub nie może uczestniczyć w zajęciach w klubie. Plan dietetyczny i treningowy jest szyty na miarę indywidualnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz liczyć na moje wsparcie, na każdym etapie realizacji planu.

To dobra opcja dla młodych rodziców, osób zapracowanych i prowadzących nieregularny tryb życia. Sprawdza się także doskonale wśród tych osób, które preferują trening w domowym zaciszu.

Trener personalny przez Internet sprawdzi się najlepiej wśród osób, które początki na siłowni mają już za sobą i wiedzą, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia. Nie jest to najlepszy sposób dla osób całkowicie początkujących, przede wszystkim ze względu na brak doświadczenia w prawidłowej postawie przy poszczególnych zadaniach.

Plan treningowy online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe
Plan treningowy online - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Wiele osób zastanawia się na tym, czy plan treningowy online jest tak samo skuteczny, jak treningi personalne. Efekty są jednak tak samo zadowalające – wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie. Trener jest przewodnikiem, który pomaga Ci podążać wybraną drogą. Doradza merytorycznie, podnosi na duchu w chwilach zwątpienia, poprawia błędy i niedociągnięcia.
Nic jednak nie dokona się bez Twoich chęci. Jeśli więc tylko nastawisz się na osiągnięcie sukcesu i będziesz trenować sumiennie, stosując się do wskazówek trenera, sukces zapuka do Twoich drzwi szybciej, niż się spodziewasz.
Trener personalny przez Internet będzie więc tak samo skuteczny, jak ten na miejscu – jeśli tylko nie poddasz się na starcie. Sukces rodzi się w Twojej głowie!

Najczęściej zadawane pytania

Zestaw ćwiczeń każdorazowo dobierany jest z uwzględnieniem osobistych preferencji i możliwości. Ćwiczenia online nie są więc inne niż stacjonarnie.

Każdy, kto czuje potrzebę takiej formy konsultacji z trenerem. Treningi online pozostawiają dużą swobodę, nie tracąc wcale na jakości.

Trening online to nie kolejny filmik z przykładowymi ćwiczeniami, a ich zestaw dobierany indywidualnie. Na początku lepiej uczuć się stacjonarnie.

Każdemu, kto woli trenować w zaciszu domowym lub samodzielnie na siłowni, korzystając jednak z profesjonalnych wskazówek.

Takich samych, jak przy tradycyjnym. Postępy zależą od Ciebie, więc forma treningu nie jest czynnikiem decydującym o sukcesie.

Tak. Podobnie jak trening, będzie ona ustalona na podstawie obszernego wywiadu, uwzględniającego Twoje preferencje.

Scroll Up

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.