Co daje trening pod okiem trenera?

Chcesz zacząć pracować nad swoim ciałem, jednak nie wiesz, jak się do tego zabrać? Trening kojarzy Ci się z zadyszką, bólem mięśni i szalonym tempem? Jeśli masz podobne skojarzenia i wydaje Ci się, że nie nadajesz się do uprawiania sportu, ponieważ masz za słabą kondycję, nie odpalaj kolejnego filmiku z treningiem w sieci – zrazisz się jeszcze bardziej.

Rozpocznij swoją przygodę z siłownią pod okiem trenera osobistego w Łodzi. Taki plan treningowy rozpoczyna się od ustalenia Twoich oczekiwań, trybu życia, wytrzymałości i pomysłów. Dzięki temu możliwe jest ustalenie indywidualnego planu, dostosowanego do osobistych preferencji. Trener poświęca Ci całą uwagę, dzięki czemu ćwiczysz efektywnie, a rezultaty przyjdą szybciej – bez przemęczenia i zrażania się!

Trening - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe
Trening - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Trening indywidualny

Każdy ma inną wydajność organizmu, tempo i motywacje. Rozpoczynając treningi na własną rękę bardzo łatwo się do nich zrazić, narzucając sobie za duże wymagania. Brak pełnej wiedzy na temat prawidłowego wykonywania ćwiczeń skutkuje bardzo często kontuzjami i nadwyrężeniami, które skutecznie demotywują do kontynuowania walki o smukłą sylwetkę.

Indywidualny trening, w którego trakcie uwaga trenera jest skupiona wyłącznie na Tobie, pozwala na osiągnięcie wymarzonych efektów o wiele szybciej, bez zrażania się i ryzyka kontuzji. Trener osobisty kojarzy Ci się z liczeniem powtórzeń i podkręcaniem tempa? Nic bardziej mylnego! To Twój najlepszy przyjaciel na sali treningowej, który będzie wspierał Cię dosłownie na każdym kroku, a marzenia o wysportowanej sylwetce spełnią się jeszcze szybciej.

Prowadzenie online?

Treningi online różnią się znacznie od gotowych, dostępnych w sieci programów dla każdego. Trener personalny układa trening specjalnie dla Ciebie, uwzględniając Twoje osobiste preferencje, możliwości i potrzeby.

Wraz z rozpiską treningu, dostajesz także dietę adekwatną dla Twojego planu treningowego i efektów, jakie chcesz osiągnąć. Prowadzenie online to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na przychodzenie na siłownię, bądź po prostu preferują ćwiczenie w domowym zaciszu. Trener personalny przez Internet może oczywiście także ułożyć trening uwzględniający maszyny na siłowni, dzięki czemu możesz realizować swój plan w sposób, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Boisz się, że przez plan treningowy online nie będziesz mieć tyle motywacji, co trenując stacjonarnie pod okiem trenera? Nie martw się – postępy będziemy kontrolować na podstawie cyklicznych raportów.

Trening - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Dlaczego ja?

Doświadczenie

Mam kilkuletnie doświadczenie jako trener personalny. Kształciłem się pod okiem profesjonalistów, dzięki czemu gwarantuję rzetelne i równie profesjonalne podejście. Kiedyś sam dużo trenowałem, dlatego znam temat „od podszewki”.

Kompleksowe podejście

Moja praca jest moją pasją. Dlatego do moich klientów nie podchodzę schematycznie, a bardzo indywidualnie. Współpracę zaczynamy od kompleksowego wywiadu, abym mógł poznać Ciebie i Twoje potrzeby jak najlepiej.

GWARANTOWANY EFEKT

W mojej pracy nie ma miejsca na przypadek. Każdy kolejny krok jest wynikiem starannego planowania, w oparciu o kompleksową analizę. Dzięki temu krok po kroku dążymy do wyznaczonego, jasno określonego celu!

Jak mnie oceniają klienci?

Filip
FilipWłaściciel Agencji Marketingowej
Read More
Współpracuje z Adamem już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kładzie nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na ciągle pokonywanie moich barier ciężarowych. Po pierwszym miesiącu już odczuwałem znaczne zmiany w mojej sylwetce oraz kondycji.
Hania
HaniaPracownica dużej firmy
Read More
Mega profesjonalne podejście, połączone jednocześnie z miłą i przyjazną atmosferą. Treningi z Adamem to czysta przyjemność i sposób na zabicie codziennej szarej rzeczywistości, serdecznie polecam😁
Maciek
MaciekStudent
Read More
Dzięki planu treningowemu i dietetycznemu, zrzuciłem 7kg w dwa miesiące,. Już czuję się lepiej, a to dopiero początek. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, ta współpraca na pewno potrwa dłużej. Polecam z całego serca!
Klaudia
KlaudiaStudentka
Read More
Bardzo polecam Adama! Posiada dużą wiedzę, angażuje się w 100 % w to co robi, motywuje😊 Po jego treningach czuję się świetnie w szczególności gdy daje mi duży wycisk 😁 Dzięki niemu mam silną determinację, bez niego by mi się to nie udało.
Previous
Next

"Zmieniamy sylwetkę na lata, nie na lato" - nasza współpraca zaowocuje tym że pokochasz ruch i aktywność fizyczną, dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz musiał się do niej zmuszać.

Adam Łatoszyński
trener personalny

Najczęściej zadawane pytania

Pozwala to na maksymalne dopasowanie planu treningu do Twoich potrzeb i możliwości. Łatwiej kontrolować także postępy.

Tak, to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z siłownią. Trener nauczy Cię prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia.

Tak, ale za zgodą lekarza. Musisz także poinformować mnie o swoich problemach – od tego zależy rodzaj i intensywność ćwiczeń.

Jak najbardziej. Poszczególne ćwiczenia są układane pod indywidualnym kątem, dlatego efekty są tak samo szybko widoczne.

Pozostajemy w kontakcie (najczęściej e-mailowym). Możesz zawsze zwrócić się do mnie z pytaniami i wątpliwościami.

Plan treningowy ustalany jest na podstawie obszernej ankiety, na podstawie której poznaję Twoje oczekiwania i możliwości.

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.