Trening osobisty Łódż - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Co daje trening osobisty?

Indywidualny plan treningowy to najlepszy sposób nie tylko na rozpoczęcie przygody z siłownią w ogóle, ale także na powrót do aktywności (np. po chorobach, kontuzjach czy po prostu po długiej przerwie). Treningi personalne to cała uwaga poświęcona tylko Tobie. Nie bój się, że trener osobisty (w Łodzi to właśnie ja) będzie Cię poganiał, narzucał szybkie tempo czy krytykował.

Trening personalny w Łodzi to czas dla Ciebie, kiedy uczysz się prawidłowego wykonywania poszczególnych ćwiczeń, rozumienia swojego ciała i poznawania jego potrzeb oraz możliwości, a także stawiania sobie celów i osiągania sukcesów. Układanie planu treningowego to proces indywidualny, dzięki czemu masz pewność, że cele są realne i bezpieczne do osiągnięcia.

Dla kogo trening osobisty?

Trening funkcjonalny w Łodzi pod moim okiem to doskonały sposób nie tylko na rozpoczęcie przygody z siłownią, ale także powrót do sprawności: po wypadkach, chorobach, rehabilitacji. Dieta i plan treningowy układane indywidualnie pozwalają na maksymalne dopasowanie do sprawności, wytrzymałości i oczekiwań trenującego.

Trening personalny jest więc wskazany każdemu, kto chciałby ćwiczyć, jednak nie wie jak zacząć, boi się podjęcia tego kroku samodzielnie, chce wrócić do sprawności lub osiągnąć konkretny cel (np. rozbudowanie konkretnej partii ciała). Zapraszam więc młode mamy, osoby po kontuzjach i wypadkach, z różnymi schorzeniami i ograniczeniami. Dopasujemy wszystko tak, by osiągnąć maksimum korzyści przy minimalnym ryzyku!

Trening osobisty Łódż - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe
Trening osobisty Łódż - Adam Łatoszyński Trener personalny, prowadzenie online, plany dietetyczne i treningowe

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Plany dietetyczne i treningowe, które układam, są zawsze realne. Nie obiecuję Ci nierealnych efektów – to prowadzi tylko do frustracji i zniechęcenia. Gwarantuję Ci indywidualne, pełne zrozumienia i elastyczności podejście, dzięki któremu pokochasz ruch i swoje ciało.

Spersonalizowana dieta, obszerny wywiad na początku współpracy, cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania (pamiętaj, że nie ma tych głupich!), pełne pasji podejście do pracy = skuteczność w przyjemnej formie. Dopasuję plan dietetyczny i treningowy do Twoich możliwości i potrzeb, dzięki czemu realizowanie kolejnych wyzwań będzie bezpieczne i przyjemne. Staram się być Twoim przyjacielem, a nie „poganiaczem”. Nie odhaczamy kolejnych etapów, a realizujemy je sumiennie i konsekwentnie.

Zapisz się na trening próbny w Łodzi

Odbierz swój trening wprowadzający w promocyjnej cenie wypełniając poniższy formularz.
Promocja ograniczona. Pozostało 5 wolnych treningów

Pierwszy trening składa się z 3 etapów

Przeprowadzę z Tobą wywiad, tak aby dostosować intensywność treningową oraz poziom zaawansowania indywidualnie do Twoich możliwości

Wspólnie wykonamy analizę składu ciała, dzięki czemu dowiesz się więcej o swoim stanie organizmu oraz dowiesz się nad czym warto się skupić w naszej współpracy

Wykonasz swój pierwszy trening personalny, dostosowany pod efekty jakie chcesz osiągnąć

Chcesz wiedzieć więcej?

Dla kogo?

Treningi personalne są dla wszystkich osób, które szukają kogoś kto nauczy ich trenować w skuteczny i bezpieczny sposób oraz zaplanuje cały proces, jednocześnie monitorując postępy.

Efekty

Wspólnym zaangażowaniem, osiągniemy Twoje wyznaczone cele treningowe! Ja na treningach zawsze daję z siebie 100%, to tylko od Ciebie zależy jaki będzie efekt końcowy:)

Płatość

Koszt treningów jest zależny od tego jaki pakiet wybierzesz, jeśli nie jesteś pewien wyboru, zapisz się na pierwszy trening, a przekażę Ci więcej szczegółów.

Trening personalny to świetna forma aby uzyskać pożądane efekty w jak najlepszym czasie, zapisz się na pierwszy trening w promocyjnej cenie aby sprawdzić korzyści płynące ze współpracy z dobrym trenerem personalnym.

Jak mnie oceniają klienci?

Filip
FilipWłaściciel Agencji Marketingowej
Read More
Współpracuje z Adamem już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kładzie nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na ciągle pokonywanie moich barier ciężarowych. Po pierwszym miesiącu już odczuwałem znaczne zmiany w mojej sylwetce oraz kondycji.
Hania
HaniaPracownica dużej firmy
Read More
Mega profesjonalne podejście, połączone jednocześnie z miłą i przyjazną atmosferą. Treningi z Adamem to czysta przyjemność i sposób na zabicie codziennej szarej rzeczywistości, serdecznie polecam😁
Maciek
MaciekStudent
Read More
Dzięki planu treningowemu i dietetycznemu, zrzuciłem 7kg w dwa miesiące,. Już czuję się lepiej, a to dopiero początek. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, ta współpraca na pewno potrwa dłużej. Polecam z całego serca!
Klaudia
KlaudiaStudentka
Read More
Bardzo polecam Adama! Posiada dużą wiedzę, angażuje się w 100 % w to co robi, motywuje😊 Po jego treningach czuję się świetnie w szczególności gdy daje mi duży wycisk 😁 Dzięki niemu mam silną determinację, bez niego by mi się to nie udało.
Previous
Next

"Zmieniamy sylwetkę na lata, nie na lato" - nasza współpraca zaowocuje tym że pokochasz ruch i aktywność fizyczną, dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz musiał się do niej zmuszać.

Adam Łatoszyński
trener personalny

Najczęściej zadawane pytania

Nie, ale jest to polecana forma 😊 Trener pokaże Ci, jak dokładnie wykonywać każde z ćwiczeń, dzięki czemu unikniesz popełniania błędów i narażania się na kontuzje. Nie zrazisz się dzięki temu do trenowania!

Uczysz się „słuchać” swojego ciała. Stawiasz sobie nowe wyzwania, nad którymi czuwa trener indywidualny. Dopasowujesz intensywność i rodzaj treningu do swoich potrzeb i upodobań.

Nie jest to absolutna konieczność, ale to zalecane rozwiązanie. Dieta i treningi doskonale się uzupełniają, przyspieszając osiągnięcie wymarzonego efektu. Prawidłowo skomponowana dieta zaspokaja szczególne potrzeby.

Od tego między innymi jestem. Przedstaw mi swoją historię i oczekiwania, a wrócę do Ciebie z dopasowanym planem treningowym i dietą. Do każdego klienta mam indywidualne podejście, co przekłada się na pełną satysfakcję.

Oczywiście. Treningi online dedykowane są każdemu, kto nie może stawić się osobiście na sali treningowej bądź preferuje ćwiczenie w domowym zaciszu. Formalności możemy dopełnić przez Internet, tą samą drogą otrzymasz także rozpiskę treningów.

Pełnego zrozumienia, spokojnego i rzetelnego podejścia do sprawy, a także przyjaznej atmosfery. Jestem tutaj po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego celu. Najwięcej zależy od Ciebie: Twoich motywacji i chęci!

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.