Od czego zależy skuteczność i szybkość chudnięcia? Determinacja i gotowość do mniejszych i większych poświęceń to jedna sprawa. Druga to rozsądne rozplanowanie zarówno diety, jak i ćwiczeń. Redukcja tkanki tłuszczowej może być szybka i stosunkowo łatwa, jednak pod warunkiem, że podejdziesz do tego z głową – i pewną wiedzą. Najlepszym rozwiązaniem jest trening personalny i konsultacje z trenerem.

Układanie planu treningowego a efekty odchudzania

Receptą na szczupłą sylwetkę jest nie tylko dieta, ale także trening. Nie możesz szukać wymówek ani w jednej, ani w drugiej kwestii, jednak przesada w drugą stronę również nie jest dobra i nie przyniesie oczekiwanych efektów (a może dać wręcz odwrotne).

Dieta i plan treningowy ułożone przez profesjonalistę to najskuteczniejsza i najkrótsza jednocześnie droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Ilu ludzi tyle typów sylwetki, zapotrzebowania na poszczególne składniki odżywcze i ruch.

Trener personalny pozna dokładnie Twój styl życia, możliwości fizyczne, zapotrzebowanie energetyczne, a także będzie nadzorował Twoje postępy.

Łączenie indywidualnego treningu z równie personalnie ułożoną dietą to gwarancja sukcesu i motywacji do dalszych działań – efekty zobaczysz bowiem szybciej i będą lepsze!

Trening interwałowy na odchudzanie

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na odchudzanie jest trening interwałowy. Polega na naprzemiennym wykonywaniu ćwiczeń spokojnych i intensywnych. W ten sposób spalanie tłuszczu zostaje maksymalnie podkręcone, stopniowo zwiększa się również wydajność organizmu.

Trening interwałowy w połączeniu z indywidualnie skomponowaną dietą przynosi rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Nie masz czasu na regularnie chodzenie do klubu fitness lub na siłownię? Spersonalizowana dieta przez Internet, dostępna w ramach konsultacji online z trenerem personalnym, tak samo, jak ułożony zdalnie plan treningowy, to równie skuteczne sposoby walki o szczupłą sylwetkę.

W takim przypadku wystarczy, że wypełnisz szczegółową ankietę zgodnie z prawdą, aby trener mógł poznać Twoje potrzeby!

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.