Droga do szczupłej i smukłej sylwetki lub do rozbudowanej masy mięśniowej jest trudna i wyboista. Potrzeba nie tylko wiele motywacji i wytrwałości, ale także… dobrego planu. Najlepsze efekty przynosi łączenie treningu skomponowanego pod indywidualne potrzeby, a także odpowiednio dobranej diety.

Plany dietetyczne i treningowe – komu są najbardziej potrzebne?

Od dłuższego czasu próbujesz schudnąć, jednak bezskutecznie? A może wylewasz z siebie siódme poty, jednak obwód mięśni ani drgnie? Czujesz, że w Twoich treningach i odżywianiu coś jest nie tak, jednak nie do końca wiesz, dlaczego nie osiągasz zamierzonego efektu?

Zdaj się na profesjonalną pomoc i zamiast szukać odpowiedzi na internetowych forach, zwróć się ze wszystkimi pytaniami do trenera personalnego. W Łodzi pomogę Ci ja.

Komu przede wszystkim dedykowane są treningi personalne? To najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto:

  • rozpoczyna swoją przygodę z aktywnością na siłowni – indywidualna praca pod okiem trenera pomoże wskazać właściwy kierunek pracy oraz poznać możliwości swojego ciała;
  • powraca do aktywności po przerwie – na przykład związanej z urazem czy rehabilitacją;
  • ma pewne ograniczenia zdrowotne – poinformuj trenera o wszystkich dolegliwościach i zaleceniach lekarza, a także o wszelkich znanych Ci przeciwwskazaniach, aby można ująć je w planie treningowym.

Indywidualne układanie planu treningowego to także więcej korzyści z samego treningu. Każdy ruch wykonujesz poprawną techniką, dajesz z siebie więcej, łatwiej także kontrolować postępy.

Plan treningowy ułożony przez trenera – dodatkowe korzyści

Każdy ma inne oczekiwania i założenia, ale także inną wytrzymałość i tym samym możliwości osiągnięcia celu. Dlatego, aby szybciej osiągnąć zamierzony cel, warto już od samego początku zacząć realizować go profesjonalnie.

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, rozbudować masę mięśniową, poprawić swoją wydajność czy usprawnić konkretną część lub partię ciała – trening personalny i plan treningowy ułożony przez fachowca w swojej dziedzinie przyniesie o wiele lepsze efekty niż samodzielne działanie.

Napisz do mnie

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.